kanystr na vypouštění oleje 6l

Kód: 45059
Značka: ZAP TECHNIX
588 Kč
Naskladnění do 3 dnů
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šesti litrový kanystr na bezproblémové vypouštění oleje.

O firmě:
 ZAP-TechniX je výrobcem náhradních příslušenství pro motocykly, zejména terénních.Jejich výrobky jsou vyvíjeny a testovány  různými motokrosovými jezdci. Neustále pracují na nových inovativních produktech pro vyšší výkon, kontrolu a pohodlí. Při výrobě používají pouze vysoce kvalitní hliník a další vysoce kvalitní materiály. Pro vylepšení dodacího programu byly do jejich nabídky přidány některé speciální produkty od jiných výrobců. Výrobky ZAP-TechniX lze získat pouze od specializovaných prodejců. 

 Výroba:
Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.

Nevyplňujte toto pole:
TJ Avatar autora Popisy k ničemu 5.4.2023 14:26
Další jelito co dělá e-shop.. A jaké jsou rozměry toho kanystru se někde dozvíme? Osobně je mi u zadale kdo to vyrábí nebo kdo to testoval. Dejte tam relevantní informace a ne hovadiny. Tohle už je asi 10. e-shop kde ty informace sháním a který bohužel spravuje další jelito co netuší jak má vypadat popis produktu. Hlavně že vím, že byl kanystr testován i z hlediska pohodlné a bezpečné jízdy. Tohle by do popisu překopíroval fakt jen idiot. I opice zvládne víc než Copy+Paste.. Normální lidi zajímá jaké jsou rozměry, objem, jestli to má kontrolní vodoznak, případně nalévací hubici či husí krk. Nebo zda se to dá dokoupit. Pokud máte pocit že vám e-shop nevydělává, asi vím kde je problém...
Odpovědět